Esta web utiliza cookies para obtener datos estadísticos de la navegación de sus usuarios.
Si continúas navegando consideramos que aceptas su uso.

Programa de Conciertos - San Froilán 2016

PROGRAMA DE CONCIERTOS

MARTES 04
categoría 17.00 H.

Inicio do XI Sanfroidance na praza da Soidade.
Goma2Crew (Lugo) & Eleka Familia (Pontevedra) 17.00 h. // DJ Koo (Asturias) 18.15 h. //
DJ Caution 19.40 h. //  DJ Ozetak (Madrid) 21.05 h. // Show-Case: Kiki Sound Aka Kamikaze (CPV-Marruecos) feat Sho Hai (Violadores del Verso-Zaragoza) & Original Juan (República Dominicana) 22.30 h. //  DJ Tedu (Ferrol) 00.15 h. //

 
categoría 21:30 h.

Concerto de Roi Casal "Son galego, Son cubano" na praza Horta do Seminario. 

 
categoría 22:30 h.

Concerto de The Ladies na praza de Santa María.

 
categoría 00:00 h.

Actuación de DJ Vallejo  & DJ Fernando Mesa  e DJ Frisco & Marcos Peón na praza de Santa María.

 
 
MÉRCORES 05
categoría 12:45 h.

Concerto de Lucus Ensemble e a Banda Filharmónica de Lugo na praza de Santa María.

 
categoría 20:30 h.

Concerto de Fuel Fandango na praza Horta do Seminario. Teloneiro Sigilu (ás 19.00 h.)

 
categoría 21:30 h.

Concerto de Grupos de Rock/Folk-Pop/Pop, na praza de Santa María. Caxade, Familia Caamagno, Arrhythmia e Conducto Coloquio.

 
 
XOVES 06
categoría 21:00 h.

Concerto de A Quenlla na praza de Santa María. Homenaxe a Manuel María.

 
categoría 21.30 h.

Actuación dos DJS Seven Airwaves Lugo Baila!, na praza do Campo Castelo.

 
categoría 23:00 h.

Concerto de Gin Toni’s na praza de Santa María.

 
 
VENRES 07
categoría 18:30 h.

Concerto Fábrica de Sons, escola de música na praza de San Marcos.

 
categoría 21:00 h.

Concerto de Loquillo na  praza Horta do Seminario. Teloneiro La Penúltima (ás 20.00 h.)

 
categoría 21:30 h.

Concerto dos Foolmakers na praza de San Marcos.

 
categoría 22:30 h.

Concerto da Orquestra de Jazz de Galicia + Kepa Junquera na praza de Santa María.

 
categoría 23:00 h.

Concerto de The Wireless “Tributo a Bob Marley” na praza San Marcos.

 
 
SÁBADO 08
categoría 16:00 h.

Concerto das Bandas de Antas de Ulla, Lalín, Ponteareas e Ribadeo, na praza de Santa María.

 
categoría 21:00 h.

Concerto de Abraham Mateo na praza Horta do Seminario.

 
categoría 22:00 h.

Concerto de Pepe Vaamonde Grupo, presentando “Nas pedras do lar” na praza de Santa María.

 
categoría 23:30 h.

Concerto de David Prado na praza de Santa María.

 
 
DOMINGO 09
categoría 20:00 h.

Concerto da Banda Municipal de Lugo con María do Ceo na praza de Santa María.

 
categoría 21:30 h.

Concerto de Bebe na praza Horta do Seminario.

 
categoría 23:00 h.

Concerto de Xabier Díaz e as Adufeiras do Salitre na praza de Santa María.

 
 
LUNS 10
categoría 20:00 h.

Concerto “Vivindo o flamenco” Noelia la Negri & Compañía de flamenco, na praza de San Marcos.

 
categoría 21:00 h.

Concerto de Mambo Jambo na praza de Santa María.

 
 
MARTES 11
categoría 12:30 h.

Concerto da Banda Municipal de Lugo no quiosco da praza Maior.

 
categoría 21:30 h.

Concerto de Carlos Núñez na praza Horta do Seminario.

 
categoría 23:00 h.

Concerto de Ana Moura na praza de Santa María.

 
 
MÉRCORES 12
categoría 19:00 h.

Concerto da Banda Devandoira na praza Horta do Seminario. 

 
categoría 20:00 h.

Concerto de Brath 1980 - 2016 na praza Horta do Seminario. 

Estarán acompañados de: Banda de Gaitas Devandoira, Grupo de Corda Lucus, Grupo vocal Codex Box, e o guitarrista do grupo de rock “Imán”, Manuel Rodríguez (ex La Decada Prodigiosa).

Escrito por:

Juan Carlos Martín

Juan Carlos Martín Google Plus

Director de Eventosyocio Galicia 

@jcmartinvez

Escribir un comentario


Código de seguridad
Refescar

Suscríbete a nuestro NEWSLETTER y te mantendremos informado con las últimas novedades